Nieruchomość sprzedana

chcesz wynająć tę domenę!?

kontakt

Opis regionu

Położenie:

Gąski toi mała letniskowa miejscowość nad morzem Bałtyckim, położoną w Polsce w woj. Zachodniopomorskim.  To kameralne kąpielisko nadmorskie o przepięknej, szerokiej, piaszczystej i słonecznej plaży z bardzo czystą wodą i mikroklimatem pozbawionym wpływu przemysłu. Odległości do większych miast wynoszą: Koszalin – 25 km, Kołobrzeg – 25 km, Szczecin – 180 km, Gdańsk – 180 km. Czysta, szeroka, piaszczysta plaża zachęca do kąpieli morskich oraz słonecznych i uprawiania sportów wodnych.

Przyszłość regionu

Konsorcjum składające się ze skandynawskich i estońskich banków, zakupiło w bezpośrednim sąsiedztwie Sianożęt ( około 1,5 km ) działki inwestycyjne o powierzchni około 73 ha, na których zamierza wybudować jedno z największych i najbardziej prestiżowych centrów kongresowo-rekreacyjnych nad Bałtykiem, tj. apartamenty, hotele, największy na wybrzeżu Aquapark, marinę, oraz pole golfowe (ilość miejsc noclegowych 4500). Zamierzona instytucja rozpoczęta będzie w 2008 r. Dodatkowo zamierzają oni uruchomić byłe wojskowe lotnisko dla obsługi małych i średnich samolotów, z nastawieniem na klientów biznesowych z Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Informacji można zasięgnąć w Gminie Ustronie Morskie.

Gmina Mielno

Gmina Mielno położona jest w północnej części powiatu koszalińskiego. W skład gminy wchodzi 8 sołectw : Chłopy, Gąski, Łazy, Mielenko, Mielno, Niegoszcz, Sarbinowo i Unieście. Siedziba gminy to Mielno.
źródło: wikipedia.pl

Kołobrzeg

Jedyne większe turystycznie miasto (portowe) leżące nad samym morzem. Miejsce często odwiedzane przez niemieckich turystów.

Gąski

Gąski – wieś letniskowa w Polsce położona nad Bałtykiem 12 km na zachód od Mielna w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno. Gąski liczą ok. 400 stałych mieszkańców.
źródło: wikipedia.pl
http://www.mielno.pl

Zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie jest jednym z 16 województw powołanych do życia w związku z reformą administracji publicznej z 1999 roku. Powstało z dawnych województw szczecińskiego, koszalińskiego oraz fragmentów gorzowskiego, pilskiego i słupskiego.
źródło: wikipedia.pl

Mapa

zobacz lokalizacje